Dlaczego on ma problem z utrzymaniem wzwodu?

Witam, poznałam ostatnio fajnego chłopaka, widzieliśmy się 2 razy. Uwielbiam z nim rozmawiać, lubię jego zaangażowanie w nasza znajomość .Ale mamy problem. Przy naszym drugim spotkaniu postanowiliśmy się poprzytulać, pieścić itp. Próbowaliśmy dojść do stosunku,jednak niespodziewanie mu opadł. Stał mu gdy się całowaliśmy, gdy robił mi dobrze, a ja jemu. Ale jak przychodziło co do czego, to mu opadał. Czy problem tkwi w nim, czy może we mnie? Jak mam być szczera to nie podniecił mnie za bardzo, ale widziałam, że jemu się podobały moje pieszczoty, moje ciało. Więc dlaczego nie doszło do stosunku? Może to przez to, że znamy się krótko. Pytałam co jest nie tak, powiedział, że nie wie, że jeśli o mnie chodzi to powinno być właśnie bardzo dobrze, a nawet lepiej! Wiec dlaczego?
KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Mężczyźni, tak samo jak kobiety mogą mieć problemy związane ze sprawnością seksualną wywołane psychicznymi trudnościami. Pani partner może odczuwać wielką presję oraz stres, kiedy się z Panią spotyka. Nie sądzę, żeby problemem był Pani wygląd czy zachowanie. Raczej jest to związane z jego wewnętrznymi problemami. W takiej sytuacji należałoby być wyrozumiałą dla partnera i starać się zmniejszyć jego stres. Pieszczoty i budowanie wzajemnej bliskości może pozwolić mu "przełamać się" i da szansę na utrzymanie wzwodu w trakcie stosunku. Jeśli jednak sytuacja nie ulegnie zmianie i partner nie będzie mógł odbyć z Panią stosunku, to warto zachęcić go do pójścia do seksuologa lub psychologa.

Pozdrawiam