Dlaczego on przestał się odzywać i komplementować?

Dzień dobry Mam pewny problem. Jestem osobą niesłyszącą i chciałam poznać chłopaka słyszącego. Nie miałam nigdy chłopaka. Nikt mnie nie pokochał. Nie akceptują siebie. Chłopak z internetu przez jakiś czas komplementował często pisał itd. Później coraz mniej. Nie kompletuje mnie nie zauważa. Co mam zrobić? Dlaczego tak jest a nie inaczej? Co mogę zmienić? Wygląda na to że nie jest zainteresowany mną. Pomóżcie mi

Na to jak przeżywa Pani odrzucenie chłopaka, wpływ może mieć brak akceptacji siebie i niska samoocena, o której Pani wspomina.
Myślę, że warto byłoby popracować nad tymi aspektami. Może to Pani zrobić decydując się na terapię u psychologa. Jest wielu specjalistów, którzy znają język migowy (jeżeli jest taka potrzeba). Coraz więcej gabinetów świadczy też usługi poradnictwa online. Jeżeli natomiast czyta Pani z ruchu warg, to można skorzystać ze wsparcia dowolnego, wybranego przez Panią specjalisty. Gorąco do tego zachęcam.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam Panią. Przede wszystkim proszę nie szukać przyczyny (winy) po swojej stronie. Z przykrością stwierdzam, że dużą część naszego obecnego życia społecznego zajmują tzw. relacje wirtualne. Różnego typu komunikatory, fora pozwalają na szybką a jednocześnie anonimową komunikację. Takim kontaktom często towarzyszy "płytkość" relacji. Być może osoba o której Pani napisała nie była zainteresowana głębszą relacją. Jednak zastanawianie się nad jego motywami może być dla Pani bolesne. Przeżyła Pani zawód i teraz jest ważne by Pani poczucie wartości i samoocena nie ucierpiały. Przydatne może być też wsparcie i pomoc ze strony osoby do której ma Pani zaufanie. Pozdrawiam Panią

Dzień dobry, trudno stwierdzić dlaczego chłopak poznany przez internet ograniczył swoje zainteresowanie. Niestety tak wygląda wiele relacji nawiązanych w świecie wirtualnym, wielu osobom nie zależy na prawdziwym, głębokim związku. Obawiam się, że niewiele może pani zrobić w tej sytuacji, z kolei na pewno nie warto się zastanawiać nad tym co pani może lub mogła zrobić inaczej bo być może nic nie dało się zrobić. Pozdrawiam.