Dlaczego ona sama woli dotykać swojej łechtaczki?

Witam, jest z z żoną już 3 lata, ona ma 23 lat ja ma 24. Widzę, że często ona się łapie za łechtaczkę, tak jakby miała potrzebę ja dotknąć, a najgorzej jest w nocy – na pewno nie ma żadnej grzybicy, nie swędzi ja to. Próbowałem zaspokoić ją masując łechtaczkę, ale ona powiedziała mi, że nie podoba jej się to i ją to nie kręci. Proszę o odp.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć, czy to, że żona ma potrzebę dotykać swoją łechtaczkę to jest dla niej problem? Czy może tylko Tobie to przeszkadza? Być może, dla żony to po prostu element masturbacji, którego nie chce ukrywać przed Tobą. Jeżeli przeszkadza Ci, że żona woli sama dotykać swojej łechtaczki zapytaj ją o miejsca, które by Tobie "zaproponowała" do pieszczot.

Myślę, że powinniście porozmawiać na temat jakości waszego współżycia seksualnego. Jeżeli w rozmowie okaże się, że Wasze oczekiwania są wzajemnie przez Was zaspakajane, może inaczej spojrzysz na obecny problem.

Serdecznie pozdrawiam.