Dlaczego opada penis i spada uczucie podniecenia?

DZIEŃ DOBRY MAM PYTANIE OD PÓŁTORA ROKU MAM PROBLEMY Z EREKCJĄ I JAK JUŻ MAM TĄ EREKCJE CO RZADKO SIĘ ZDARZA TO MI OPADA I NIE CZUJE POCIĄGU SEKSUALNEGO CZYM TO MOŻE BYĆ SPOWODOWANE MAM 44 LATA I MUSZĘ ZAŻYWAĆ TABLETKI SILDENAFIL I CZASAMI MAM TEŻ PROBLEM KOCHAĆ SIĘ PO ZAŻYCIU ICH A DRUGA SPRAWA TO JAK SIĘ KOCHAM Z MOJĄ PARTNERKĄ TO POTEM JEST NIE PRZYJEMNY ZAPACH CHOCIAŻ OBOJE DBAMY BARDZO O CHIGIENE INTYMNĄ JAK SIĘ Z NIĄ NIE KOCHAM TO JEST OK A JAK SIĘ Z NIĄ KOCHAMTO NIE PROSZĘ O POMOC DAREK

Pierwszym krokiem jest określenie, czy zaburzenia erekcji mają podłoże organiczne, czy psychogenne. Jeśli występują u Pana wzwody spontaniczne i poranne i nie jest Pan obciążony chorobami takimi jak miażdżyca, nadciśnienie, cukrzyca, choroby tarczycy - prawdopodobnie przyczyna leży w relacji partnerskiej i to jej trzeba się przyjrzeć w pierwszej kolejności. Czy inne kobiety również Pana nie pociągają? Czy podczas masturbacji jest Pan w stanie osiągnąć wzwód i wytrysk? Konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu.
Nieprzyjemny zapach może świadczyć o infekcji narządów płciowych - zalecam aby partnerka udała się do ginekologa, a Pan - do urologa.