Dlaczego osoba ma problem z logicznym myśleniem?

Proszę o pomoc. Moja babcia 84lata od ponad roku leczy się u psychiatry. Lekarz zastosował parogen, pregabaline, nimvastid , estozolam. Po tych lekach nie było żadnego problemu po ostatniej wizycie lekarz dołożył akineton oraz kwetaplex po tych lekach zauważyłem że babcia ma problem logicznym myśleniem tj mówi od rzeczy np mówi ze zamyka sklep. żektoś czeka w kuchni itp. Prosze o informacje czy po tych 2 lekach moga wystąpić takie objawy.

W tej sytuacji na pewno warto wrócić do lekarza i skonsultować z nim objawy, które się pojawiły. Lekarz będzie także mógł od razu zareagować korygując lub zmieniając farmakoterapię. Warto tez przemyśleć możliwość konsultacji telefonicznej z lekarzem (niektórzy lekarze dopuszczają tego typu nagłe sytuacje).

Dzień Dobry Panu,

Zachęcałabym Pana do skonsultowania Pana obaw, z Lekarzem prowadzącym Pana Babcię.

Z serdecznymi pozdrowieniami, dla Pana i Babci,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605