Dlaczego osoba po drenażu torbieli wymiotuje?

Witam moja siostra jest 2 tygodnie po zabiegu drenazu torbieli od dnia wypisu ze szpitala ciagle wymiotuje nawet po spozyciu wody zaznaczam ze wymioty nie sa krwiste a wyniki ktore zlecil sor sa dobre

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno odpowiedzieć Pani na pytanie ponieważ nie napisała Pani jaka torbiel i którego narządu, była drenowana. Przydatne byłyby też inne dodatkowe indormacje np. czy było wykonywane znieczulenie ogolne itp.