Dlaczego osobie gniją rany na nogach?

Witam, moja mama ma takie objawy choroby nóg gnijaca rana przez lata popsuly jej się żyły sciegna mięśnie aż do kości, stanela krew amputowali jej nogi, po 4 latach to powrocilo kikuty zaczynasz się psuc lekarze nie potrafisz powiedzieć co to za chorobą mama jest w rozsypce, co to może być? To nie jest miazdzyca,

Lek. Tomasz Budlewski

A cukrzyca została wykluczona? Jakieś wyniki badań lab? Proszę ponownie koniecznie zgłosić się do chirurga oraz internisty