Dlaczego ostatnio tak bardzo źle się czuję?

Witam Ostatnio bardzo żle się czuję. Jestem zmęczona, chce mi się spać, mam dziwny objaw boli mnie palec drugi u nogi i stopa na górze od tego jest spuchnięta (nie było urazu). Mam dużo stresu ostatnio, łącznie z nerwobólami (do tego dziwny wyciek z piersi zielonkawy). Wykonałam badanie krwi , lekarza mam za tydzień. proszę o zerknięcie na wynik krwinki biale 4,5, czerwone 4,68, hemoglobina 12,6, hematokryt 39,1, MCV 83,5, MCH 26,9, mchc 32,2, płytki 216, RDW-CV 15,9, MPV 11,7 neurocyty 45,4% liczba 2.04 limfocyty 38.4% liczba 1,73 monocyty 11,1% liczba 0,50 eozynocyty 4,9% liczba 0,22 bazocyty 0.2% liczba 0,01 ,, OB 11, potas 4,6 , kreatynina 0,58 CRP 1,24 glukoza 87,5mg/dl 4,86mmol/l TSH 1,460 tyroksyna 15,01. z wyników na oznaczeniu jest obnizone MCH i podwyższone RDW-CV . niewiem co mozna chocby podejrzec o co prosić lekarza na wizycie. o jakie ewentualne dodatkowe badania :/ w zwiazku z wyciekiem mialam wizyte u ginek.i porad piersi gdzie zalecono zbadanie hormonow ale nie chcieli wypisac skierowania :/ niewiem w jakim kierunku szukać przyczyny ciągłego zmęczenia. czy zwalać to na stres czy coś sie dzieje jednak :/ ? prosze o jakieś wskazówki

Lek. Tomasz Budlewski

a jakieś inne objawy? od jak dawna powyższe? badania hormonalne są jak najbardziej wskazane, proszę koniecznie oznaczyć poziom prolaktyny, co do obrzęku sądzę że warto jest wykonać badanie usg i udać się do ortopedy/reumatologa/chirurga naczyniowego.