Dlaczego palce u rąk są coraz bardziej pogrubione?

Witam.Moj 17letni syn ma duzy problem.Palce rak sa co roku coraz bardziej grube i znieksztalcone.ostatnio robia sie na nich jakies guzki.Bylismy w klinice reumatologicznej .Niestety badania nic nie wykazaly poniewaz nie wystepuje bol.Ja jestem przerazona.Niewiem gdzie sxukac pomocy.Niestety raczej nie mam jaj przeslac zdjec rak np.zebyscie panstwo zobaczyli jak to zle wyglada.A moze moglabym jakos dolaczyc zdjecia?prosze bardzo o pomoc i rade.

Lek. Paweł Szadkowski

W pierwszej kolejności też sugerowałbym udać się do reumatologa dziecięcego. Można spróbować skonsultować się jeszcze z dermatologiem lub próbować w wysokospecjalistycznych ośrodkach pediatrycznych (szpitalach).