Dlaczego parcie na mocz się utrzymuje?

Witam od od kwietnia borykam sie z zapaeleniem pecherza bakteriologia wykryla bakterie, wdrozone zostalo leczenie antybiotykami. Lekka poprawa ale dalej czuje dyskomfort w ledzwiach. Badanie Uroflowmetria nie najgorzej ale po tym doktor zrobil USG i zaleganie moczu ok 250 ml. Nie mam problemow neurologicznych, bylem niedawno badany przez neurologa. Czy to mozliwe, ze mam problem z zwieraczem od jakis nawykow, psychiki, depresji (ktora od jakiegos czasu mam) i dlatego ciagle mam parcie na mocz oraz zapalenie?

Przewlekłe zapalenia w układzie moczopłciowym trudne sa do diagnostyki i leczenia. Mogą być związane z bakteriami , ale także z innych przyczyn. Te z bakteriami wiążą sie często z przetrwałymi infekcjami np chlamydiozą . Niewielkie objawy , niby nic, ale utrzymują sie tygodniami lub miesiącami. Nieleczone, zle leczone powodują trwałe , późne następstwa. Stąd ważna jest ich diagnostyka i leczenie. pozdrawiam, w razie pytań zapraszam na email www.prepmed.pl