Dlaczego partner nie chce do mnie wrócić?

Co zrobić by były partner który wyprowadził się chciał i zaczął sam rozmawiać o Nas,zatęsknił i chciał wrócić?Pisałam już o tym wcześniej,niestety zrozumiałam,że narzucałam mu swoje zdanie,nie liczyłam się z nim,byłam niegrzeczna,niemiła.Zaniedbałam dom i wykorzystywałam go we wszystkim.Był zmęczony,osaczony,nie wie co do mnie czuje,musi przemyśleć wszystko,potrzebuje czasu.Teraz jestem miła,życzliwa,posprzątałam dom,idziemy na sylwestra,pomaga mi w remoncie ale nie nocuje u mnie.Bmartwi mnie to

Witam. Nie ma Pani za bardzo wpływu na to co pomyśli partner. Trzeba starać się być dobrą a jak to zobaczy i Pani się uda to może partner da wam szansę.
Magdalena Brabec

Być może coś, co działo się przez dłuższy czas, potrzebuje także dłuższego czasu, by zostać "naprawione". Często zmiana dzieje się powoli.
Pracuje Pani nad zmiana. Świetnie to pierwszy krok. Ważne tylko, żeby w trakcie naprawiania relacji nie popełnić tego samego błędu: "chcę już". A mam wrażenie, że trochę to się dzieje- że oczekuje Pani od partnera natychmiastowej decyzji. A przecież - jak Pani pisała- właśnie z tym było mu trudno w związku.