Dlaczego partner nie chce rozwieść z żoną?

Jestem z partnerem juz rok. Znamy sie kilka lat. Wszak jest odemnie starszy 10 lat, ale mi i jemu roznica wieku nie przeszkadza. Na pierwszym spotkaniu takim sam na sam mowil ze sie chce rozwiesc ze swoją żoną. Nie sa juz razem 3 lata. Ale maja dziecko. Kilku letnie... Dluzszy czas nie pytalam o rozwod , bo sadzilam nie moja sprawa .. ze pewnie juz cos w tym kierunku dziala, robi. Mija rok jak jestesmy razem, spotykamy sie codziennie. Z jego żoną oprocz dziecka nic ich nie łączy. Ale odkad niedawno zaczelam pytax czy traktuje mnie powaznie zwlekajac z tym rozwodem to odpowiada mi ciagle ze za 2 tyg zlozy pozew, mijaja 2 tygodnie on mowi ze za 3... mam mieszane uczucia nie wiem co myslec. Czuje sie zwodzona za nos :(

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i za podzielenie się swoimi wątpliwościami,
w Pani obecnym związku partnerskim.

Napisała Pani, że znacie się już kilka lat i: >>Na pierwszym spotkaniu takim sam na sam mowil ze sie chce rozwiesc ze swoją żoną<<
i dotychczas nie udało się Pani Partnerowi wnieść pozwu o rozwód..., skoro już nie jest ze swoją Żoną, od trzech lat.
I słusznie, że pojawiły się u Pani znaki zapytania, za Pani słowami: >>mam mieszane uczucia nie wiem co myslec. Czuje sie zwodzona za nos :(<<

Nie napisała Pani:
1. Jak czuje się Pani w tej relacji?
2. Co ta relacja Pani daje i jaką ma dla Pani wartość?
3. Czy relacja daje Pani spełnienie, czy czuje się Pani kochana, ważna?

Zachęcam Panią, do odpowiedzi samej sobie, na powyższe/trudne pytania, które (domniemam) pomogą Pani przyjrzeć się związkowi
z pewnego dystansu, w oparciu o ważne fundamenty.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest dla Pani tak ważne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605