Dlaczego partner nie pomaga w życiu rodzinnym?

Mam pytanie odnosnie mojego zwiazku. z moim facetem mieszkamy z moimi rodzicami i trojka malych dzieci (moje rodzenstwo). Wiadomo, bywa roznie, ale moj chlopak nie chce w niczym pomagac, czesto sie obraza i ubliza mi i mojej rodzinie, juz nie liczy sie z nikim tylko z soba. Jak ma wolne, jedzie do matki i nawet nie pyta czy w czyms pomoc. mniej czasu spedzamy razem, seks pojawia sie coraz rzadziej. O zalozeniu rodziny i slubie nie ma mowy. Czulosci i radosci nie ma. Co robic? Rozmowa nie pomaga.

Witam,

"nic nie może przecież wiecznie trwać", wybór należy do Pani. Widocznie mężczyzna ma to, czego potrzebuje i jest pewien, że tego nie strać, czy tak jest? Jeśli nie ma intymności, namiętności, zaangażowania, to nie ma miłości.

Pozdrawiam serdecznie

Witam, zacytuję Panią: ,, chłopak w niczym nie pomaga, obraża się, wyzywa mnie i rodzinę, coraz mniej czasu spędzamy ze sobą, seks jest coraz rzadziej, nie ma czułości, radości, nie ma rozmowy, planów itd,,. Jaką korzyść ma Pani z tego związku? Co dobrego daje Pani taki związek? Pozdrawiam serdecznie