Dlaczego partner nie przedstawia mnie swojej rodzinie?

Witam mój związek trwa już 4 lat mój partner jest starszy o 6 lat.Ciągle dręczy mnie fakt że nie znam jego rodziców?znajomych?Czy on się mnie wstydzi? rozmawiałam z nim wielokrotnie na ten temat bez skutku:(Jego rodzice mieszkają w innym mieście może to jest przyczyną? Może nie jest pewien czy to ja jestem tą jedyną? jak mam z nim rozmawiać? Ostatnimi czasy nasz związek przestał się rozwijać wkrada się rutyna Chce żeby było dobrze KOCHAM GO tylko jak Ja mam z nim rozmawiać.. Proszę o pomoc..

Witam serdecznie,
Napisała Pani, że Pani związek trwa już cztery lata. Czy mają Państwo jakieś wspólne plany na przyszłość, czy rozmawiali Państwo kiedyś na temat założenia rodziny?
Pisze Pani także, że do tej pory nie poznała Pani rodziców partnera - być może przyczyną jest to, że nie ma on z nimi dobrych relacji, albo ma problemy rodzinne, których się wstydzi. Nie wspomniała Pani, czy Pani partner odwiedza swoich rodziców - jeśli tak, to przy najbliższej okazji proszę zaproponować, że pojedzie Pani z nim.
Pozdrawiam

Zwykle na początku znajomości to trudno zdecydować się na krok przedstawiania rodzicom swojej wybranki swojego wybranka. Państwo natomiast jesteście już razem kilka lat. Tylko z partnerem może Pani dojść do sedna tego co wpływa na to że do tej pory nie przedstawił Panią rodzinie. Przyczyn może być wiele, jedną z nich Pani przytacza a więc obawa czy te, ta to już to! Ale zapewniam że tych przyczyn jest znacznie więcej. Proszę też zadać sobie pytanie dlaczego to dla Pani takie ważne? Może taka wizyta ma Pani coś potwierdzić, dać pewność, poczucie bezpieczeństwa w tym związku???? Jeśli znajdzie Pani w sobie odpowiedź może znajdzie odkryje czego tak naprawdę Pani brakuje i jak inaczej może Pani to "dostać"