Dlaczego partner ogląda filmy porno?

Kobieta, 24 lata, Łódź Witam,od 2 lat mam partnera,nie współżyjemy jednak nie brakuje pieszczot ręcznych czy oralnych. Oboje mamy orgazmy. Mój partner jednak ogląda filmy porno,co jest dla mnie nie do przyjęcia. Pierwszy raz po 3 miesiącach związku zauważyłam stronę porno,rozmawiałam wtedy z nim,stwierdzenie,ze wszyscy mężczyźni to robią,lecz obiecał przestać. Ostatnio nagral film erotyczny,zaproponowałam wspólne oglądanie nie zgodził sie i go usunął. Problem jednak pozostał,co robić?

Dzień dobry!

Oglądanie filmów pornograficznych jest naturalną i powszechną aktywnością seksualną. Samo w sobie nie jest niepokojące, ani nie wskazuje na zaburzenia - ani samego mężczyzny, ani związku. Rozumiem jednak, że problemem jest fakt, że macie Państwo prawdopodobnie odmienne poglądy i emocje związane z pornografią. Zachęcam do dłuższej rozmowy, być może w kontakcie z psychologiem. Dlaczego oglądanie pornografii jest dla Pani nie do przyjęcia? Jaka jest motywacja partnera do oglądania filmów? Czy sam rzeczywiście chciałby z nich z zrezygnować, tak jak kiedyś Pani obiecał? itp.

Pozdrawiam!