Dlaczego partner przestał się mną interesować?

Dzień dobry, moim problemem jest to, że mój facet przestał pytac co u mnie,jak minął mi dzien jakby przestawał sie interesować, sam juz nie wezmie mnie do kina bo szkoda mu na to pieniędzy i woli Cos lepszego,mam wrażenie, ze szkoda mu na mnie pieniędzy . Jesteśmy rok w związku i jeszcze tak nie robił. Ciągle jest zmeczony chociaż nic nie robi (jego mama tez to zauważyła ) chcę spokoju,odpoczynku... potrafi nie odzywać wie caly dzien do mnie bo "marudzę" ,"gadam o tym samym " i ma dość tego.

Dzień dobry, warto zadać sobie pytanie, czy chce Pani być z takim człowiekiem? Są też Państwo młodzi, tworząc taki poważny związek ograniczają sobie Państwo mnóstwo przyjemności. Proponuję skupić się na sobie, spotykam się z ludźmi, spędzać miło czas. Jeżeli partner będzie chciał to dołączy, jeżeli nie to zapewne pozna Pani wiele nowych, wartościowych osób. Kiedy o mężczyznę Pani zabiega, ciągle domaga się Pani uwagi to jemu tym bardziej brakuje motywacji żeby się starać. Dlatego koncentracja na sobie jest bardzo ważna.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam,
Trudno udzielać porady, kiedy nie spotkało się państwa osobiście. Być może partner przeżywa jakieś osobiste trudności niezwiązane z panią, a być może faktycznie coś się zepsuło w państwa relacji. Proponuję zacząć od szczerej rozmowy z partnerem na temat tego, że zauważa pani zmiany w jego zachowaniu i poprosić by: pytał co u pani, proponował kino itd. Można też zaoferować partnerowi konsultację specjalistyczną, być może chętniej opowie on o pewnych kwestiach profesjonaliście?

Witam,

Trudno zweryfikować czy zmiana zachowania partnera wynika z Państwa relacji, która osłabła czy z jego osobistych problemów np. obniżonego nastroju. Bez szczerej rozmowy o łączącym Was uczuciu i związku, o zachowaniu, które Pani zauważyła, będziecie Państwo stać w miejscu, co nie jest dobrym rozwiązaniem.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek