Dlaczego partner się ode mnie odsuwa?

Dzień dobry. Jestem z chłopakiem 15 miesięcy i mamy po 20 lat. Naszym problemem jest to ,że się on ode mnie odsuwa ,nie chce rozmawiac o niczym ,wiec na rozmowe nie da sie go namowic ,konca nie chce ,niby mnie kocha ,ale mowi ze ma dosc moich ciaglych pytan czy kocha mnie czy zalezy mu ze wymuszam na nim ciagle ,placze z byle powodu itp. Zaczal byc chamski ,odpycha mnie jak chcialam sie przytulic,nie odzywal sie caly dzien dzisiaj napisal mi milego dnia kocham cie. Nie wiem co ja mam już robic ?

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że przyczyną Waszych napięć w relacji są nie zweryfikowane oczekiwania i potrzeby w związku, wadliwa komunikacja, jak również lęk przed bliskością.
Są to umiejętności, których często uczymy się przez całe życie...

Zachęcam Panią do konsultacji psychologicznej, najlepiej z Pani Partnerem albo indywidualnie.

Życzę Pani tylko udanego związku,
irena.mielnik.madej@gmail.com