Dlaczego partner umawiał się z innymi kobietami?

Witam.Chodzi o mój związek. Znamy się z chłopakiem od 7 miesięcy. Przez ten czas było super, mój chłopak był kochany, troskliwy, widać było że mu zależy. Wielokrotnie mówił,że mnie KOCHA, mimo,że nie wymuszałam na nim takich wyznań. Zamieszkaliśmy razem. Przez 7 miesięcy nie wspołżyliśmy JESZCZE. Dowiedziałam się niedawno,że umawiał się W TRAKCIE trwania naszego związku z obcymi dziewczynami na seks. Twierdzi,że seksu nie było,że tylko pisał.Co powinnam zrobić? Kocham go. Dlaczego to zrobił ?

Witam Panią Serdecznie,

Trudne pytanie, na odpowiedź może się składać wiele wątków.
Nie wiem, czy Pani i partner wspólnie ustaliliście, żeby z intymnością czekać, czy to decyzja jednostronna, a jeśli tak, to jaki jej powód tak naprawdę?

Bazując na tym co Pani napisała, domniemywam, że Pani partner ma potrzeby seksualne i być może nie śmiał mówić o nich i w ten sposób naciskać na Panią.
Nie wiem, od kogo i jak się Pani dowiedziała o jego umawianiu się "na seks"?

Zachęcam Panią do szczerej rozmowy z chłopakiem- powiedzieć, jak się Pani czuje w takiej relacji
Bycie razem zobowiązuje do szczerości i otwartości.

Sugerowałabym, żeby Pani bardziej przyglądnęła się Waszym relacjom.
I czy to jest dla Pani odpowiedni partner,

Życzę Pani Dobrych decyzji.
Irena Mielnik-Madej

Witam, podstawą w związku jest zaufanie. Jeżeli Pani partner umawiał się z kobietami w trakcie związku, a Pani tego nie akceptuje to proszę to powiedzieć. Fakt ukrywania takiej sytuacji jest już naruszeniem zaufania. Najważniejsze to porozmawiać o tym czego pani oczekuje od partnera oraz jakich zachowań nie jest Pani w stanie zaakceptować. Ważne aby porozmawiać również o oczekiwaniach co do związku. Czy się pokrywają, czy podobnie rozumiecie pojęcie miłości, bliskości, intymności, wierności. Jak widzicie swoje miejsce w związku. Pozdrawiam serdecznie.