Dlaczego partnerka nie chce seksu?

Partnerka nie chce seksu, a nawet nagosci tj chocby glupiego przytulenia sie nago. Nie ukrywa,ze w zwiazku cos jest nie tak, ma cos co nazywa blokada i w domu nie ma szans na sex,ale jakbysmy tylko gdzies pojechali to ona bardzo chetnie bo to bolby inny klimat itp. Oczywiscie pewnie koszt wyjazdu bylby na mojej glowie bo ona jest prawie bezrobotna. Cos tam dorabia zleceniami,ale to na nic nie starcza. Ona ma 30 lat ,ja 32. Jestesmy ze soba od 2 lat, ona nie chce razem zamieszkac. Przez pierwsze 3 miesiace byla namietnosc,seks i wszystko,a od roku nie ma nic. O co chodzi?Jak postepowac? Czy jest sens o to walczyc? On a jedynie lubi sie przytulac w ubraniu. Czuje sie bezpiecznie ze mna,ale namietnosc i sks moglyby nie istniec. Z pocalunkami tez jest ciezko. No i co jakis czas mowi co moglbym zmie nic w wygladzie. Cos zalozyc, dwudniowy zarost. Poprosze o porade. Kacper

Dzień Dobry.

Myślę, że temat należy przedyskutować z partnerką.
Powinna to być spokojna, życzliwa i pełna szacunku rozmowa. Ważne by opowiedzieli Państwo sobie wzajemnie o swoich uczuciach, o tym, co myślicie o waszym związku oraz o potrzebach. To jest niebywale istotne.
W takiej pracy nad związkiem może również pomoc psycholog - terapeuta par. W związku z tym zachęcam do skorzystania z takiej pomocy.

Życząc udanej relacji,
D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds