Dlaczego partnerka nie ma ochoty na seks i ma uderzenia gorąca?

Witam mam pytanie dla czego moja partnerka w wieku 27 lat, nie ma ochoty na sex. Ostatni cały czas słyszę że jest zmęczona boli ja głowa do tego te zmiany że raz jest jej zimno a po chwili myśli że ma gorączkę i te wahania nastrojowe

Dzień Dobry Panu,

Przyczyn opisanych przez symptomów może być wiele...(od symptomów obniżonego nastroju, przewlekający się stres, po deficyt w funkcjonowaniu hormonalnym).

Zalecałabym, by Pana Partnerka zaczęła od kontrolnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie odpowiednie kroki diagnostyczne (po wstępnym rozpoznaniu).

Z przesłaniem dla Pana i Partnerki radości pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień Dobry Panu,

Przyczyn opisanych przez symptomów może być wiele...(od symptomów obniżonego nastroju, przewlekający się stres, po deficyt w funkcjonowaniu hormonalnym).

Zalecałabym, by Pana Partnerka zaczęła od kontrolnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie odpowiednie kroki diagnostyczne (po wstępnym rozpoznaniu).

Z przesłaniem dla Pana i Partnerki radości pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam,
objawy, które Pan przedstawił mogą wskazywać na wahania hormonalne, a co za tym idzie, warto byłoby zrobić badania tarczycy - tsh, ft3 i ft4, aby upewnić się czy wyniki są w normie i czy czasem nie występuję tutaj niedoczynność tarczycy. Warto byłoby o objawach opowiedzieć lekarzowi by mógł skierować osobę na ogólne badania: morfologia (+ tarczyca) oraz cukier na czczo.

Pozdrawiam
Kamila Ziemann
www.efektcentrum.pl