Dlaczego partnerka unika dotyku?

Moja partnerka unika dotyku jak ognia. Staram dać się jej więcej przestrzeni oferowałem wizytę u sexuologa jednej odmawia mówi ze potrzebuje więcej czasu. Co mogę zrobic w takiej sytuacji !??zmienilem swoje zachowanie staram się być lepszym partnerem mimo wszystko nie pozwala mi się przytulić czy pocałować

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mam mało danych...

Opisane przez Pana niepokojące Pana symptomy, występujące u Pana Partnerki, mają prawo Pana niepokoić.

Unikanie dotyku, może być odpowiedzią na trudne doznania/zdarzenia z przeszłości, co jest tematem wielowątkowym, wymagającym specjalistycznej (psychologicznej/psychoterapeutycznej) analizy oraz pracy terapeutycznej.

Gdyby Pana Partnerka miała gotowość wglądu w przyczynę symptomatyczną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i Tego, Co jest Panu i Partnerce potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605