Dlaczego partnerka zaczęła krwawić podczas seksu?

Dzień dobry. Ja i moja dziewczyna dwa tygodnie temu mieliśmy swój pierwszy raz dzień po nim ona dostała miesiączki więc nie mogła zajść w ciążę bo ponadto ja miałem prezerwatywe i nie doszedłem. Problem jest taki, że teraz w trakcie owulacji kiedy ona zrobiła sobie dobrze (nie wkładała palców głęboko do pochwy tylko dotykala się na zewnątrz) po wszystkim zaczęła krwawic tak obficie jak w trakcie okresu. Co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa i bezpośrednia ocena, być może uszkodzenie mechaniczne, lub zaburzenia hormonalne .