Dlaczego pękają mi żyły pod stopami?

Witam pękają mi żyły ,pod stopami ,na rękach i udach nie są to pajęczaki tylko normalne żyły jest to bardzo bolące i piekące zostają duże siniaki które utrzymują sie kilka dni moja pani doktor nie wie co z tym zrobić wyniki mam dobreA

Lek. Tomasz Budlewski

a jakieś leki są przyjmowane? wskazana dalsza diagnostyka najlepiej przez lekarza chirurga naczyniowego.