Dlaczego penis opada?

Witam serdecznie, Mam 18 lat. Swoje życie seksualne rozpocząłem w wielu 15 lat. Wtedy moje stosunki z partnerką trwały długo. Wraz z kolejnymi partnerkami skracaly swój czas do 30 min . Pewnego razu zauważyłem że gdy jest gorąco mam problem z uzyskaniem erekcji więc nie uprawialem sexu gdy była za gorąco. Kolejny raz pojawił się po wypiciu znacznej ilości alkoholu. Teraz wygląda to tak że kiedy jestem z dziewczyna i mam sięgnąć po prezerwatywy on momentalnie opada. Nie rozumiem przyczyny. Pomocy

Problem wymaga diagnostyki ze względu na postępujący charakter zakłóceń wzwodu. W Szczecinie przyjmuje seksuolog P Dr Iwona Jankowska.
Warto zauważyć, że etanol (alkohol), tak jak praktycznie każdy narkotyk, ma działanie dysregulujące sferę intymną (i oczywiście nie tylko tą sferę...).
Ostrzegam także przed preparatmi "bezreceptowymi".
Środki doraźne nie rozwiązują problemu, tak jak środki przeciwbólowe nie rozwiążą bólów i zawrotów głowy... Potrzebna jest diagnostyka!
Pozdrawiam. JW, Poznań. blog seksuologia.com. 9/17.

Opisany przez Pana problem prawdopodobnie ma podłoże związane ze stresem, poczuciem presji i pragnieniem spełnienia oczekiwań ze strony partnerki. Incydentalne zaburzenia wzwodu mogą prowadzić do nasilenia lęku i chęci wycofania się ze współżycia, co jednak nie rozwiązuje problemu. Jedną z metod pracy jest ukształtowanie przeświadczenia, że kobieta do "zaspokojenia" wcale nie potrzebuje stosunków genitalnych - wiele dziewczyn jako równie lub bardziej przyjemne ocenia pieszczoty oralne lub manualne. Proszę nie czuć na sobie presji podejmowania kontaktów dopochwowych, przynajmniej na jakiś czas. Współżycie powinno kojarzyć się z przyjemnością, spontanicznością i zabawą, a nie ze stresem i przekonaniem, że "nie wolno dać plamy". Współcześnie jest wiele skutecznych metod leczenia zaburzeń erekcji i jeśli problem będzie się utrzymywał, zalecam wizytę u seksuologa, który dokładnie przyjrzy się sprawie i zaproponuje konkretne oddziaływania terapeutyczne.