Dlaczego penis opada podczas penetracji?

Witam! Mój partner ma 24 lata, współżyję z partnerem od 4 miesięcy. Na początku było wszystko w porządku, ale od miesiąca po grze wstępnej, kiedy zaczynamy się kochać, penis mojego partnera opada. Po czym mogę doprowadzić go do orgazmu ręką lub ustami. Ponowna penetracja jest niemożliwa, gdyż dzieje się to samo. Partner mój żyje obecnie w stresie związanym z utratą pracy i problemami. Ale wcześniej, kiedy zaczynaliśmy współżyć nie było wcale lepiej. W dodatku martwi się co jest z nim nie tak, że zachodzi taka sytuacja. Proszę o poradę.
ponad rok temu

Witam!

Rzeczywiście, bardzo częstą przyczyną problemów ze wzwodem jest stres. Tak poważne wydarzenie jak utrata pracy czy nerwowe sytuacje dnia codziennego bardzo poważnie rzutują na jakość pożycia i w ogóle występowanie erekcji.

Jeżeli jednak zaburzenie to występowało wcześniej bez istotnej przyczyny, zalecam konsultację ze specjalistą urologiem. Z kolei w sprawach, które warunkują psychogenny wymiar zaburzenia erekcji, przydatna będzie porada psychologa, a także otwarty dialog z partnerem.

Pozdrawiam