Dlaczego penis opadł?

Witam mam 18 lat. Masturbowałem sie 4,5 razy w tygodniu, zaprzestałem z tym poniewaz nie mogłem uzyskać satysfakcij ze zbliżen ze swoja dziewczyną.Teraz staram sie nie masturbowac, chce aby to ona mnie zaspokojła jesli juz to robie sam to raz w tygodniu. Ostatnio bylismy u mnie i bardzo mnie podnieciła penis stał mi cały czas i byl twardy jak skała lecz nie moglismy nic zrobic poniewaz moja mama była w domu na drugi dzien gdy do niej pojechalem bylismy sami lecz penis opadł i nic.. Co mam robić

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z różnymi trudnościami, m.in. właśnie z powodu stresu, nawyków masturbacyjnych, braku doświadczenia, niesprzyjających okoliczności, braku miejsca do komfortowego współżycia itp. - to normalne. Najczęściej pomaga czas, cierpliwość, pozytywne nastawienie i zapewnianie sobie jak najbardziej komfortowych warunkach (intymne miejsca, większa ilość wolnego czasu itp.)

Pozdrawiam!