Dlaczego penis partnera jest półmiękki?

Witam. Mam partnera którego penis zazwyczaj jest półmiękki. Mój partner mówi że bardzo bo podniecam i kręcę a mimo to jego penis nie sztywnieje. Na pewno nie wynika to z masturbacji, bo tego nie robi. Może z pracy fizycznej ale pracy przecież nie zmieni. Takie pół miękkie stosunki nie zaspokajają mnie i skutkuje to zmniejszononą ochotą na zbliżenie z mojej strony. Dodam tylko, że jak już pięknie zesztywnieje to i tak szybko dochodzi i nie ma szans na drugi stosunek. Gdzie mamy szukać pomocy?

Zachęcam do wizyty z mężem u lekarza seksuologa, gdyż potrzebna jest diagnostyka.
Lepiej unikać próbowania reklamowanych w mediach preparatów bez konsultacji specjalisty, bo można się skrzywdzić łatwo!
W pobliskim Lublinie przyjmuje doświadczony dr K.Bojar (przyjmuje także w Warszawie w Prosen).
Proponuję skorzystać z pomocy lekarskiej specjalisty, gdyż rokowanie w tak młodym wieku jest zazwyczaj korzystne.
Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com, Poznań. 7/17.