Dlaczego pięciomiesięczne niemowlę płacze bez powodu?

Witam. Strasznie się martwię bo nie wiem co to jest. Moja mala ma 5 miesięcy. Od dwóch dni nagle ni z tego ni z owego zaczyna płakać do takiego stopnia ze jest cala czerwona i ma łzy w oczach. Co myślę ze zmęczenie bo mniej sypia. Ale dziś to się wystraszylam. Spala przez noc i rano i ok 11 po jedzeniu znowu płacz. Ale nie w tym problem. Problem jest taki ze ona jak tak płacze traci przytomność/ odlatuje na sekundę i tak kilka razy. Oczy jej lecą w gore, głowa leci w dol a płacz nagle ustaje.???

Witam
Może być wiele powodów takiej reakcji dziecka, także psychologicznych. Powinna jednak Pani zacząć od wizyty u pediatry, który powinien skierować dziecko także do neurologa. Być może to kolki, albo jedynie temperament dziecka. Nie ma co się martwić na zapas, lepiej zapytać specjalistów.