Dlaczego piersi mi nie rosną?

Mam 14 lat, od roku miesiączkuję, ale nieregularnie, a piersi nie rosną - sa już widoczne kształty piersi, ale nic wiecej. Dlaczego one nie rosną? Czy są jakieś powody, dla których nie rosną? Może powinnam się wybrać do lekarza? Mama powiedziała, że w moim wieku miała o wiele większe piersi, siostra z resztą też w moim wieku miała większe piersi...

Proszę o pomoc!

Witaj.

Piersi rosną przez cały okres dojrzewania, więc na pewno do około 18-19 roku życia. Myślę, że nie ma na razie powodów do niepokoju.

Pozdrawiam serdecznie