Dlaczego plamię w 6 tygodniu ciąży?

Witam. Byłam u lekarza z powodu plamienia. Jestem w 6tc. Po zbadaniu i zrobieniu usg lekarz stwierdził że serduszko bije jest wszystko wporzadku. Dodam że pierwsza ciąża zakończą się CC. Skąd mogą być te krwawienia? Boję się że to coś złego... Czuję się jakbym okres miała nawet brzuch tak pobolewa. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Szanowna Pani, takie plamienia zdarzają się w ciąży. Jeśli lekarz nie stwierdził nieprawidłowości to nie widzę powodu do niepokoju