Dlaczego płukanie zatok Irigasinem spowodowało ból zatok?

Po drugim dniu płukania Irigasinem obudziłam się z mega bólem górnych zębów i zatok na czole, czy używać tego i co zamiast ?

Donieś o tym zdarzeniu do prokuratora. Irigacin to szkodliwe gówno szkodzące wielu ludziom i reklamowane bezprawnie. Nie ma możliwości płukania zatok w warunkach domowych. Ta reklama to przestępstwo to kłamstwo to więzienie dla autorów tej reklamy!