Dlaczego po 4 tygodniach po operacji żylaków nadal boli mnie noga?

Witam serdecznie! jestem 4 tyg. po operacji żylaków, chodziłam 2 tyg. z bandażem do kolana, a teraz w skarpecie uciskowej.Mam cały czas opuchniętą kostkę i brak czucia w części stopy.Oprócz cięcia w pachwinie mam pięć nacięć na łydce. czy jest to normalne że w dalszym ciągu boli mnie noga i co zrobić żeby zeszła mi opuchlizna? pozdrawiam Barbara

Lek. Michał Lenard

Wskazana będzie wizyta kontrolna u chirurga naczyniowego, który zbada Pani nogę i zaleci odpowiednie dalsze postępowanie. Pozdrawiam!