Dlaczego po alkoholu staje się agresywny?

Witam zdążą mi się raz na jakiś czas wypić alkohol "raz na miesiac" przeważnie mam ochotę się napich wypinamawiali dużo czuje się pijantak i jest wszystko dobrze ale zdążyło mi się juz drogi raz nie miamem ochoty a jednaklejki za namowami napisem się po czym stale die agresywny wobec mojej dziewczyny strasznie ja kocham po ostatniej sytuacji zostałem sam ona nie opuscała mnie jestesmy blisko ale już nie para co zrobić z takim problemem musze szybko znaleźć rozwiązanie dodam jeszcze ze gdy w tych smutnych sytuacjach wypije choczywiście troszkę musze więcej i więcej a normalnie tak nie jest. Proszę o pomoc

Dzień Dobry Panu,

Ucieszyło mnie, że poszukuje Pan dla siebie poradzenia sobie z niepokojącym Pana problemem.

Proszę nie czekać i sięgnąć po potrzebne Panu wsparcie i leczenie
do Poradni Zdrowia Psychicznego (bez skierowania) albo do Poradni Leczenia Uzależnień.

Życzę Panu pomyślności i powodzenia,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605