Dlaczego po korekcie plomby ząb nadal boli?

Witam Mam problem prawdopodobnie z jednym zębem, a mianowicie 2 tyg. temu byłem u stomatologa który zrobił mi dwie 6 z prawej strony górna 6 wydaje się być ok podolewa czasami przy jedzeniu, natomiast dolna 6 cały czas przy jedzeniu plus czasami mam wrażenie jak by coś działo się pod plombą takie uczucie "rozpierania", bądź takie wrażenie jak by tej plomby było za dużo w zębie. Dodam również, że 2 dni po pierwszej wizycie byłem na korekcie zbyt wysokiej plomby po korekcie było ok a ból pozostał.

Witam,
Proszę zgłosić się do lekarza, który wykonywał wypełnienie, możliwe, że jest go jeszcze 'za dużo' i stąd te dolegliwości. Myślę, że lekarz wykonano dodatkowo testy badające stan miazgi, alby wykluczyć wszelkie możliwe komplikacje. Pozdrawiam.

Proszę jeszcze raz udać się do swojego lekarza, może być wymagana jeszcze jedna korekta wysokości wypełnienia, proszę zgłosić występujące dolegliwości bólowe, calem wykonania ewentualnej dalszej diagnostyki. Pozdrawiam