Dlaczego po odstawieniu tabletek mam nieregularny okres?

Witam! Od dwóch lat nie biorę tabletek antykoncepcyjnych i od tego samego czasu staram się o dziecko z narzeczonym.Jak brałam tabletki zawsze miałam regularny 28dniowy cykl teraz mam nie regularny cykl średnio co 35 dni plus/minus. Staram się wyliczać cykle ale z ciąży nic nie wychodzi. W tym miesiącu mam cykl 52 dniowy a miesiączki nadal nie mam , test zrobiłam w zeszłym tygodniu był negatywny i nie mam zadych objawów. Kilka miesięcy temu badałam chormony i były w normie. Proszę o opinie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa