Dlaczego po pettingu spóźnia mi się okres?

Witam,
mam pytanie, czy mogę być w ciąży, ostatnio wróciłam z Wysp Brytyjskich i przed wylotem miałam dostać okres, to już 5 dzień, jak go nie ma, trochę się stresowałam podróżą i jeszcze tą zmianą klimatu.
Przed dostaniem miesiączki miałam dni niepłodne i uprawiałam z chłopakiem petting. Od kilku dni boli mnie podbrzusze i chwilami cały brzuch, nie wiem dlaczego, nie mam okresu, bardzo mnie to martwi, nigdy mi się nie opóźniał, miałam zawsze co 28 dni:(
Proszę o pomoc

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
przyczyn opóźnienia miesiączki może być bardzo dużo. Mogą to być czynniki zewnętrzne, np. Stres i zmiana klimatu.
Oczywiście należy wziąć pod uwagę ciążę. Proponuję wykonanie testu ciążowego. Gdyby wynik był negatywny, a miesiączka się nie pojawiła, konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam