Dlaczego po pierwszym stosunku nie mam erekcji?

Mam takie pytanie, boję się robiłem to 2 razy. Pierwszy był szybki a drugi był już fantastycznie długi. Moja partnerka chciała więcej to mój penis opadł nie stał w ogóle . Ja nie odpocząłem po drugim razie i nic. Ciągle nie mam erekcji, dlaczego? A drugi problem jest taki, że przy pierwszym i drugim razie nie jest taki silny tylko slaby i jak ubieram prezerwatywy to powoli zaczyna opadać z przedwczesnym wytryskiem. Nie przeszkadza mi ani mojej partnerce, tylko że przy 2. i 3. razie jest słaby. Nie pale jestem wysportowany i mam 17 lat a ona ma 16. Naprawdę ja się stresuje i myślę o tym cały czas. Smucę się tym i nie wiem czy może ze mną jest coś nie tak?

U młodych, rozpoczynających współżycie mężczyzn problemy z osiągnięciem erekcji nie są niczym nadzwyczajnym i nie wymagają leczenia. Jeżeli jednak dolegliwość będzie utrzymywała się dłużej lub postępowała, wówczas doradzam kontakt ze specjalistą urologiem.