Dlaczego po porodzie nie czuję orgazmu?

Witam serdecznie. Mam 22lata i jestem mama dwojki dzieci... Od kad zaczelam współżycie nie mam orgazmu, nie czuje nic podczas stosunku. Kompletnie nic. Nawet tego jak maz porusza siebw srodku... Jedyne co mi dajenrozkosz to wlasnie zabawa palcami... I tylko lechtaczka. Co jest ze mna nie tak? Przez to nie chce uprawiac seksu...

Czasami po porodzie mamy do czynienia z tzw. "luźną pochwą" - jej ścianki się rozsuwają, co sprawia, że kobieta nie odczuwa przyjemności podczas stosunku. Ten problem niestety dotyka wielu kobiet. W takich sytuacjach bardzo przydatne są ćwiczenia mięśni Kegla, a jeśli nie przyniesie to rezultatu - konieczny będzie zabieg chirurgiczny (np. z użyciem lasera), który obkurczy ścianki pochwy. Pozdrawiam!

http://www.slomka.org/