Dlaczego po raz kolejny raz dopada mnie skurczowy ból żołądka?

Kolejny raz dopada mnie skurczowy bol zoladka. Skurcze sa silne i dlugie a bol promieniuje do plecow. Boli mnie juz dwa dni. Gastro zrobione diagnoza refluks . Po mri stwierdzono ze xoladek ok a w watrobie make cysty.woreczek xolviowy brak .Usuniety 15 lat temu. Skad te napafowe bole trwajace kilka dni?

Lek. Katarzyna Szymczak

A może to kolka jelitowa powodowana przez zrosty po przebytych operacjach.