Dlaczego po rozpoczęciu stosowania Euthyrox objawy się nasiliły?

Dzień dobry. Mam 21 lat i niedawno zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy (w grudniu TSH=6.280, w kwietniu=3.660). Endokrynolog przepisał mi Euthyrox 25. Jednak stosuję go od 8 dni i objawy, jakie miałam wcześniej wzmogły się - osłabienie, śpię w ciągu dnia, nie mogę się skupić, mam wzdęty brzuch, jest mi zimno, jestem nerwowa, drażliwa - co to może oznaczać? Czy mój organizm przystosowuje się do tej zmiany i niedługo to minie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie powtorzyc badanie i udac się do lekarza prowadzącego terapie