Dlaczego po stosowaniu Heviranu pojawił się świąd skóry?

Witam,jestem na diecie,w ciagu trzech msc zgubilam 8kilo,ogolnie aloes,colostrum,samo zdrowie.opryszczka wiec zaczelam brac heviran,bralam dwa tygodnie,musialam odstawic bo taki świąd nog,ze nie wyrabiam,a z dnia na dzien coraz wiecej siniakow na lydkach,wyglada to coraz gorzej,co to moze byc ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Koniecznie powinna pani pokazać zmiany lekarzowi, najprawdopodobniej to powikłanie po stosowaniu heviranu.
Pozdrawiam