Dlaczego po stosowaniu tabletek z witaminą A i E pojawiły się krosty na twarzy?

Nigdy nie miałam większego problemu z trądzikiem. Raz na jakiś czas wyszła mi jakaś mała, ledwo widoczna krosta, która schodzili bez ingerencji leków. Od pewnego czasu biorę tabletki z Wit A i E. Od tego tez czasu cała moja twarz jest zasypana czerwonymi, ogromnymi, ropnymi, niekiedy bolacymi krostami, które nie ustępują. Nie dość ze goja się długo, to po zagojeniu wychodzą kolejne. Czy jest możliwość, że w ten sposób działają te tabelki oczyszczajac moją skórę, czy można to wykluczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

należy odstawić przyjmowane witaminy a+ e i koniecznie udać się do lekarza rodzinnego/dermatologa.