Dlaczego po stosunku boli mnie penis?

Mam 19 lat, z dziewczyną wspóżyję od pół roku. Przez godzinę lub dwie po stosunku (normalnym, oralnym) penis przy ponownym wzwodzie jest bardzo wrażliwy, obolały, co uniemożliwia rozpoczęcie zabawy na nowo. Ból po jakimś czasie ustaje i już jest ok. Czy to choroba?

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Podejrzewam, że Pana problemem może być niedostateczne nawilżenie narządów płciowych w trakcie stosunku. Proponuję stosowanie dowolnego żelu nawilżającego. Obecnie jest ich wiele na rynku.