Dlaczego po stosunku zemdlałam?

Witam mam nie typowe pytanie . Po stosunku zemndlałam to byl pierwszy raz kiedy takie cos sie stało , jak juz odzyskałam świadomość to strasznie bolała mnie glowa i nie miałam sił przez caly dzień byłam zmeczona i znudzna. Od tamtego dnia strasznie boli mnie glowa ... ale w nic nie uderzyłam ... czy to normalne ? A moze isc do lekarza ? Prosze o odpowiedz

Dzień Dobry.

Uważam, że powinna Pani udać się na wizytę do lekarza POZ (rodzinnego) celem diagnostyki, badania i ew. leczenia.

D.Pysz-Waberski