Dlaczego, po tym jak miałam usuwany ropień, boli mnie brodawka?

Mam 30 lat, 2 lata temu dwukrotnie miałam usuwany ropień (po porodzie) za pomocą drenów. Od dwóch dni w tej piersi odczuwam ból przy dotyku brodawki, dodam, że jestem po grypie i nadal jestem przeziębiona, proszę o podpowiedź co to może być.

Dziękuję

Witam serdecznie,

Nadwrażliwość skóry na dotyk może występować przejściowo i być spowodowane np. osłabieniem związanym z infekcją lub podrażnieniem nerwu międzyżebrowego. W związku z historią z drenowanym ropniem, warto aby przy najbliższej okazji udała się pani do ginekologa na wizytę kontrolną.

Pozdrawiam serdecznie