Dlaczego po zażyciu Bisocardu na wysoki puls pojawia się nieraz arytmia?

Dlaczego po zazyciu bisocardu na wysoki puls wyskakoje nieraz arytmia ??

Lek. Paweł Szadkowski

Zaburzenia przewodnictwa są jednym z działań niepożądanych ww. leku. Trudno jednak na podstawie pani opisu stwierdzić czy wynika to z choroby podstawowej czy z działania leku. Sugeruję skonsultować się z kardiologiem.