Dlaczego pobolewa mnie lewy bark i jednocześnie mam pogorszone widzenie na lewym oku?

Witam, mam taki problem, że od 3 miesięcy pobolewa mnie lewy bark i jednocześnie mam pogorszone widzenie na lewym oku oraz ciepłą twarz z tej strony. MR głowy z kontrastem ok, Doppler szyjny ok, rezonans kregosłupa szyjnego ok. EEG - ok.Krew ok, tylko CRP podwyższone 9,5 (norma do 5). Od 3 tygodni pogorszenie widzenia już praktycznie nie ustępuje, a bark boli cały czas, doszły jeszcze kłucia z przodu klatki piersiowej. Ostatnie RTG klatki robiłem w sierpniu zeszłego roku. Proszę o pomoc.

Jaki ogólny stan zdrowia, inne obciążenia chorobowe? Jaka waga ciała, tryb życia, nastrój, sen? Do interpretacji klinicznej. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , z całą dokumentacją . Pozdrawiam i zapraszam