Dlaczego pobolewa mnie prawa łydka?

Witam. Od 2 tyg pobolewa mnie prawa łydka. Nie jest to ból ciągły, pojawia się w różnych momentach dnia. Nie puchną mi nogi, nie są sine, we wrześniu miałam robione usg doppler kończyn dolnych i nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Ogólnie choruję na ZZSK i właśnie angiolog powiedział, żeby szukav przyczyn w kręgosłupie. Czy powinnam powyórzyć usg czy przez te kilk mies mogły pojawix się jakieś zatory lub zakrzepy??

Lek. Tomasz Budlewski

proszę przede wszystkim udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie możńa coś więćej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.