Dlaczego pochwa partnerki była sucha?

Moja partnerka podczas stosunku miała wilgotną pochwe (śluz), a chwile później już suchą, dlaczego?

Są to podobne zjawiska. Na lubrykację wpływa wiele czynników i omawianie ich przekracza ramy postu.
W Sieci na portalach medycznych można dużo przeczytać na ten temat, zachęcam do lektury.
Stosowanie lubrykantów (np.K-Y żel) poprawia sytuacje, ale nie likwiduje przyczyny/przyczyn...
Sporadyczne zakłócenia wilgotności nie powinny niepokoić, nasilone i często powtarzające się powinny zmusić do uważnej analizy.
Warto wtedy pomyśleć o skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Najlepiej zacząć od ginekologa-seksuologa.
Dodatkowo dodam, że nie poleca się stosowania do nawilżania środków tłustych (oliwka, wazelina medyczna) oraz śliny. W pierwszym przypadku można uszkodzić lateks prezerwatywy, ślina zaś szybko wysycha, jest nieefektywna...
Są niedrogie żele intymne w aptece na bazie wodnej.
Czasami żele w drogeriach zalegają na półkach i mogą być nie pierwszej świeżości...
Lepiej zapytać farmaceutę.
Pozdrawiam.