Dlaczego pod koniec miesiączki odczuwałam też ból podczas oddawania moczu i parcie na pęcherz?

Ostatnią miesiączkę miałam bardzo bolesną i krótszą niż zwykle, koniec miesiączki był bardzo skąpy. Pod koniec miesiączki odczuwałam też ból podczas oddawania moczu i parcie na pęcherz. Kilka dni później ok. 5 dni po skończonej miesiączce podczas stosunku odczuwałam ból brzucha i miałam plamienia, podczas następnego stosunku tak samo ból i plamienia. Dodam też że cały czas odczuwam silny ból krzyża. Robiłam ostatnio morfologię i wyniki były w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na infekcję. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.